Asset 1

Postaw na unikalny design aplikacji

Design aplikacji, wygląd strony internetowej, czy interfejs oprogramowania to elementy, których projektowanie już od dawna nie opiera się na przypadku lub wyłącznie poczuciu estetyki. O funkcjonalności aplikacji, programów i systemów CMS służących do zarządzania stroną internetową decydują nie tylko ich szerokie możliwości, ale w równym stopniu także wygoda, z jaką mogą być obsługiwane przez użytkownika. W tej kwestii kluczowe znaczenie mają pojęcia UI & UX Design.

Zasób 1

Atrakcyjne, funkcjonalne i intuicyjne projekty graficzne programów

Zasób 1

Profesjonalne projektowanie makiet stron i oprogramowania

Zasób 3

Zachowanie najnowszych standardów User Experience

heat

Projektowanie w oparciu o zaawansowane oprogramowanie typu HeatMap

Zasób 2

UI & UX Design

Łączymy atrakcyjne formy wizualne i najwyższą funkcjonalność tworząc interfejsy graficzne do oprogramowania i aplikacji. Zwiększamy satysfakcję wszystkich użytkowników budując ich pozytywne doświadczenia i zapewniając wygodę.

Projekty graficzne programów, wygląd strony lub design aplikacji mają przemawiać do odbiorcy jego własnym językiem. Jednocześnie dbamy o atrakcyjny wygląd oraz intuicyjną obsługę. Zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma wygląd aplikacji analitycznej w uzyskaniu najwyższej funkcjonalności przyspieszeniu pracy. Wiemy, czego oczekują użytkownicy aplikacji mobilnych i CMS.

Oferta

  • Audyt użyteczności oprogramowania
  • Badanie oczekiwań użytkowników
  • Doradztwo w zakresie UX & UI
  • Redesign istniejących aplikacji
  • Projektowanie interfejsów dla nowych rozwiązań
  • Tworzenie stron www w oparciu o najnowsze standardy UX & UI
1

User Experience

Twórz aplikacje przyjazne ich potencjalnym użytkownikom i osiągaj założone cele. Mamy szerokie doświadczenie i doskonałe narzędzia analityczne, by tworzyć optymalne projekty.

2

User Interface

Zadbaj o to, by funkcjonalność aplikacji szła w parze z jej estetyką. Stworzymy dla Ciebie design aplikacji atrakcyjny wizualnie, a jednocześnie wygodny w obsłudze.

Zasób 1

Najnowsze trendy

Skorzystaj z naszej bogatej wiedzy. W swojej pracy w zakresie UI & UX Design bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy, a jednocześnie śledzimy najnowsze branżowe i technologiczne trendy.

Skontaktuj się z nami

VINTAL
ul. Strzelecka 5
42-600 Tarnowskie Góry
Godziny otwarcia
Pon. – Pt. | 9:00 - 17:00

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.